Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, by Twoje wrażenia były jeszcze lepsze.

Zgadzam się, nie pokazuj więcej.

Obniżenie kosztów działalności!

Zwiększenie wydajności pracy!

Zabezpieczenie zasobów firmy!

W dzisiejszych czasach niemożliwe jest prowadzenie firmy bez sprawnie działającego systemu informatycznego. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych znacznie podnosi profesjonalizm oferowanych produktów i usług. Korzystanie z dobrodziejstw informatyki wymaga zatrudnienia kadry, która będzie dbała o sprawne działanie systemu w Twojej firmie. Niesie to ze sobą dodatkowe koszty, których każdy przedsiębiorca bez względu na skalę prowadzonej działalności chce uniknąć.

Jak zatem utrzymać wydatki na minimalnym poziomie zachowując sprawne działanie systemu informatycznego? Odpowiedź to Outsourcing IT, czyli powierzenie obsługi informatycznej wyspecjalizowanej firmie. Wybierz akmebit a zapewnimy Twojej firmie:

 • Obniżenie kosztów
 • Zlecając obsługę informatyczną zewnętrznej firmie unikniesz konieczności tworzenia dodatkowych miejsc pracy, ponoszenia kosztów specjalistycznych szkoleń oraz dodatkowych wydatków na logistykę. Do dyspozycji masz doświadczony zespół specjalistów gotowych do działania zawsze, gdy tego potrzebujesz.

 • Efektywność pracy
 • Zyskujesz możliwość skupienia się na kluczowych zagadnieniach i wzroście konkurencyjności, podczas gdy to my dbamy o stabilność działania Twojego systemu informatycznego. Tworzenie stanowisk pracy i wdrażanie nowych rozwiązań IT nie jest już tak czasochłonne.

 • Działania prewencyjne
 • Rozpoczynając współpracę przeanalizujemy każdy element systemu informatycznego. Przeprowadzimy konserwację wszystkich stanowisk pracy, zarówno sprzętu jak i oprogramowania. W oparciu o analizę wydatków na infrastrukturę zaproponujemy optymalne rozwiązania poprawiające komfort pracy i przedłużające żywotność sprzętu i niezawodność oprogramowania. Każdy sprzęt i oprogramowanie projektowane przez człowieka ma określony czas bezawaryjnej pracy. Wystąpienie awarii jest nieuniknione, jednak dzięki działaniom prewencyjnym jej skutki można zmniejszyć do minimum. Zabezpiecz się już dziś.

 • Dostępność ekspertów IT
 • Specjaliści, którzy przyjmą pod opiekę Twoją firmę korzystają z rozbudowanego zaplecza technicznego oraz doświadczenia wielu ekspertów. Dzięki temu prowadzimy firmy na każdym etapie informatyzacji od kupna pierwszego komputera, przez budowanie wydajnej sieci komputerowj, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, integrowanie ich z wintryną internetową, na efektywnej reklamie w Internecie kończąc.

 • Formy rozliczeń z serwisem komputerowym akmebit
 • Proponujemy dwie formy rozliczeń z Twoją firmą:

  • płatność raz w miesiącu według cennika indywidulanego
  • płatność za każde wezwanie według cennika ogólnego

  Pierwszą z nich – stałą umowę serwisową, kierujemy do firm i instytucji, które wymagają ciągłości działania systemu informatycznego. Taka forma współpracy ma na celu zapewnienie stałej opieki nad systemem informatycznym i minimalizację czasu reakcji na wezwanie. Jednocześnie zryczałtowana opłata miesięczna gwarantuje możliwość korzystania z naszych usług indywidualnie dobranych atrakcyjnych warunkach cenowych.

  Drugą formę współpracy – doraźną opiekę komputerową dedykujemy klientom o stosunkowo niewielkim zapleczu informatycznym. Forma ta przewiduje szereg jednorazowych usług rozliczanych według cennika ogólnego.

KONTAKT
TEL +48 534 28 58 58
SKYPE akmebit
NIP 5992439172
dni robocze 10:00 - 16:00
prosimy o telefoniczne rezerwowanie terminów